Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] eşleşme 138 Ürünler.
50W Cep Telefonu Sinyali 5G Jammer yüksek güç 12 Bant EST-850LC12
| Toplam çıkış gücü: | 450W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Güç tüketimi: | ≤3000 |
10 bant patlama geçirmez gaz istasyonları ve petrol sahaları için yüksek güçlü cep telefonu sinyalleri engelleyici
| Tek Kanal Çıkış Gücü: | 5-15W |
|---|---|
| Ekranlama Yarıçapı: | 10-100m |
| Güç kaynağı: | AC 100-240V |
Cep Telefonu Jammer Taşınabilir Bavul Dahili 10 Anten 4G WIFI GPS
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 10-40 M |
| Tek Çıkış Gücü: | +33dBm / 2W±200mA |
Masaüstü 14 Bant Cep telefonu engelleyici 80 Metre Güvenlik kullanımı için kapsama
| Ürün Adı: | hücresel 5G bozucu |
|---|---|
| Malzeme: | metal + elektronik |
| Renk: | Yeşil, siyah veya özelleştirilmiş |
WiFi GPS Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı Elde Taşınabilir Uzaktan Kumanda
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433, vb. Dahil 10 Bant. |
| Anten: | 10 Çok Yönlü Antenler |
2000M Uzun Mesafe Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Signals Backpack Jammer
| Açıklama: | 6-10 kanallar Manpack Jammer |
|---|---|
| Boyutları: | 488 (L) × 369 (W) × 189 (h) mm Anten içermiyor |
| Anten Tipi: | Yüksek Kazanç Omni Bahar Antenleri ve Yön Panel Antenleri |
WIFI / Bluetooth / Kablosuz Vedio için Hafif Cep Telefonu Karıştırıcı Cihazı
| Sıkışma aralığı: | 1-27M |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,TD-SCDMA,WIFI,4G |
14 Anten çok fonksiyonel cep telefonu engelleyici GPS VHF UHF müdahalesi 5-80m
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Anten: | 14 adet omni yönlü antenler |

