Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] eşleşme 98 Ürünler.
1-40m Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 30 Kanal İç Mekan 12 Ay Garanti
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 30 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC433/LOJACK/5G1/5G2 dahil 30 ba |
12 Bant IoT Yazılım Kontrolü Cep Telefonu Wifi Sinyal Karıştırıcı, LCD Ekranlı Antenler Dahili
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | dahili çok yönlü antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 bantları GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/ |
Kapalı Araba Kullanımı Cep Telefonu Karıştırıcı Jammer 8 Antenler Uzaktan Kumanda
| Sıkışma aralığı: | 0-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |
10 bantlı GPS sinyal bozucu, Lojack jammer, dahili pil ve AC fiş kullanımı ile
| Güç kaynağı: | AC 100-240V ve 24V pil |
|---|---|
| Boyut: | 450mm x 270mm x 105mm |
| Başvuru: | güvenlik kullanımı veya gözetim kullanımı |
Hafif Ağırlıklı Plastik Kürsü Cep telefonu Cep telefonu Sinyal Engelleyici LCD Ekranlı
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
Cep Telefonu Sinyali 5G Jammer Duvarda 10 Anten Sabit 3G
| Maksimum güç çıkışı: | 2W(33±1dBm) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC--DC5V/15A |
| Güç tüketimi: | ≤70W |
Cep Telefonu Sinyal Engelleyici 5G Karıştırıcı 4G WIFI Telsiz İç Mekan Sabit
| Güç kaynağı: | Giriş AC160V-240V,Çıkış DC5V 12A |
|---|---|
| Antenler: | 10 Çok yönlü anten |
| Ağırlık: | yaklaşık 2kg |
850MHz - 894MHz Yüksek Güçlü Karıştırıcı 2G 3G 4G LTE WIFI Okullar İçin
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Askeri Sırt Çantası GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone İHA Jammer Hapishanesi
| Tip: | sırt çantası yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 8 adet çok yönlü anten |
80m Kablosuz Taşınabilir Cep Telefonu Jammer RCIED Radyo Frekansı Karıştırıcı
| Tip: | Taşınabilir Sırt Çantası Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 8 adet çok yönlü anten |

