Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] eşleşme 98 Ürünler.
2G 3G 4G 5G için Cep Telefonu WIFI Sinyal Karıştırıcı Frekans Senkronizasyonu
| Güç kaynağı: | Dahili güç: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| Güç tüketimi: | ≤160W |
| Bağıl nem: | ≤85% |
2G 3G 4G 5G için Antenler Dahili Tam Frekans Cep Telefonu Sinyal Jammer
| Maksimum Çıkış Gücü: | ≥33dBm (2W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC--5VDC/20A |
| Ağırlık (ana birim): | 4.3KG |
Çok fonksiyonlu 3G 4G Cep Telefonu Jammer EST-808N3, GPS WiFi Lojack Jammer
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
1-40m Ayarlanabilir 24/7 Sürekli Çalışma 8 Bant Cep Telefonu 2G 3G 4G WIFI GPS Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) dahil 8 bant |
Askeri kullanım için 16 Kanal Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Masaüstü Sinyal Karıştırıcı
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK dahil 16 bant |
Araba Gps Sinyalini Yalıtmak İçin 12 Anten GPS Sinyali Karıştırıcı Duvara Montaj Engelleyici
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack dahil 12 bant |
14 anten yüksek güçlü ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı tüm sinyaller için tam kapsama
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack dahil 14 bant |
2 Watt Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 16 Bant GSM CDMA 3G 4G GPS WiFi Sinyali EST-502F16
| Boyut: | 376×235×58 mm anten dahil değildir |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | GSM/3G/4G/WIFI /GPS/CDMA/UHF/VHF Karıştırıcı, Tüm Sinyal Karıştırıcı |
Araba / Ofis Kullanımı için 16 Antenler GPS Sinyal Karıştırıcısı, cep telefonu bozucu bloğu
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK dahil 16 bant |
8 Bant 2G 3G 4G Çok Yönlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF dahil 8 bant |

