Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] eşleşme 98 Ürünler.
1W 10 Anten 4500mAh Walkie Talkie Sinyal Karıştırıcısı
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 10 Çok Yönlü Antenler |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Sinyal Karıştırıcı 18 Kanal Güvenlik Kullanımı İçin Elde Taşınabilir
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten Tipi: | 2dBi kazançlı çok yönlü anten |
GPS LOJACK Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir Elde Taşınabilir Anti İzleme
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
Taşınabilir El Tipi Tüm GPS Takip Cihazları GSM GPRS UMTS Tüm GPS ve Lojack Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M |
|---|---|
| Anten: | 8 anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, GPS, Galieo, Glonass, Beidou dahil 8 bant |
185W Cep Telefonu 4G 5G Jammer LED Ekranlı Yüksek Frekans
| Ağırlık: | 2.7kg |
|---|---|
| Boyut: | 430*330*80mm |
| Güç tüketimi: | 185W |
4G 5G WIFI Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 22 Bant 150W Yüksek Güç
| sıkışma aralığı: | 1-200㎡ (hala verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 22 çok yönlü anten |
| Boyut: | 380* 220* 85mm |
27 Antenler 2G 3G 4G LTE 5G WIFI Taşınabilir Cep Telefonu Jammer w/GPS VHF UHF FM Radyo Engelleme
| Ürün adı: | Elde Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| İhracat gücü (Po): | ≥27dBm |
| G/Ç empedansı: | 50Ω/N konektör |
100-240V AC Adaptör Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 2G 3G 4G 5G WiFi GPS Düşük Pil Alarmı
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 10 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433 vb. dahil 10 bant. |
Yarıçap 1-40m 2W 10 Kanal 5G Sinyal Bozucu Taşınabilir Bavul
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-40m |
|---|---|
| Anten: | 10 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433 vb. dahil 10 bant. |
12 Kanal 30M 2W 5G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı LCD Ekran
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-30M (yerde sinyal gücü ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 yönlü antene sahip |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | OEM 10/12 bantlar dahil: GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/G |

