Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] eşleşme 98 Ürünler.
Taşınabilir 80m Engelleme 5W 11 Kanal 5G Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-80m |
|---|---|
| Anten: | 11 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315.433, vb. dahil olmak üzere 11 b |
Tam frekanslı cep telefonu WiFi GPS UHF VHF 12000mAh 27W taşınabilir sinyal bozucu
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m |
|---|---|
| Anten: | 27 omni-directional anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,PHS,PCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,4G WiMAX,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433, vb. |
Araç Üstü GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Uzaktan Kumanda Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı
| Ürün adı: | araç bomba engelleyici |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | +47-50dBm / 50-100W |
| sıkışma aralığı: | Yarıçap: 50-2000 M |
10 Bant Yönlü Zamanlama Cep Telefonu 2G 3G 4G ve WiFi ve Telsiz Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-60 m(panel anten yönü) |
|---|---|
| Anten: | Yönlü panel anteni |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF dahil OEM 1 |
28 Bant El Cep Telefon Saklayıcı WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 Aylık Garanti
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m |
|---|---|
| Anten: | 27 omni-directional anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433 vb. dahil 18 bant. |
4G 5G WiFi Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 12 Anten Ayarlanabilir Yazılım Yönetim Kontrolü
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS Dahil 12 Bant |
5W 11 Anten GPS WiFi 5G Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir Bavul
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-60 m |
|---|---|
| Anten: | 11 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868 vb. dahil 11 bant. |
10 Kanal 5W 37dBm 5G Zamanlayıcı Ayarlı Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-60 m(panel anten yönü) |
|---|---|
| Anten: | Yönlü panel anteni |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF dahil OEM 1 |
Taşınabilir Bavul Cep Telefonu GPS WiFi Sinyal Karıştırıcı Dahili Pilli 11 Bant - Dahili
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-40m |
|---|---|
| Anten: | 11 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868 vb. dahil 10 bant. |
Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 14W 8 Çok Yönlü Antenler
| Sıkışma aralığı: | Adjustable Radius 1-25M【the Cellular signal must ≤-85dBm in the location】. Ayarlanabilir Y |
|---|---|
| Antenler: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |

