Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] eşleşme 98 Ürünler.
8 Bantlı Cep Telefonu Sinyali Yüksek Güçlü Jammer 30M Ayarlanabilir Yarıçap
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
OEM 16 Bant Sinyal Engelleyici Cep Telefonu WIFI GPS VHF UHF Uzaktan Kumanda Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 16 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK dahil 16 bant |
EST-502F24 Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı OEM 24 Bant Tüm Kablosuz Sinyal Engelleyici
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 24 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 24 bant |
2G 3G 4G WiFi Sinyali Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer 960MHz 8 Bant
| İsim: | Yüksek Güçlü Karıştırıcı |
|---|---|
| Anten: | 8 adet yüksek kazançlı çok yönlü FRP antenler |
| İşlev: | dünya çapında 2G / 3G / 4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağını etkili bir şekilde engelleyin |
20m Yarıçap 8 Bant 7.4V 3600mAh El Tipi 5G Karıştırıcı
| Tip: | Taşınabilir El Cep Boyutunda Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
İki Kullanımlı Pil ve AC Fiş Çalışması ile 10 Anten Taşınabilir Cep Telefonu Jammer
| Çıkış gücü: | her bant 2W, toplam 20W |
|---|---|
| Ürün ağırlığı: | yaklaşık 6.7kg |
| Jammer Tipi: | Radyo Karıştırıcı, RF Karıştırıcı, Cep Telefonu Karıştırıcı, Araba Karıştırıcı |
8 Bant Çok Fonksiyonlu Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, WIFI / 4G / 3G Cep Telefonu Engelleyici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
Cep Telefonu Sinyali Uzaktan Kumanda Jammer EST-502C8 12W 8 Omni Yönlü Antenler
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 8 bant |
20 Chancel 3G 4G 5G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer Dış Mekan İçin Yüksek Kazanç
| Toplam çıkış gücü: | 210W |
|---|---|
| İsim: | 3G 4G 5G Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcısı |
| Güç tüketimi: | ≤600W |
8 Bant El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 2G / 3G / 4G / Wifi Engelleyici AC110V-240V
| Boyut: | 140×75×35 Mm Anten Dahil Değil |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Sinyal Karıştırıcı |

