Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] eşleşme 138 Ürünler.
16 Antenler Yüksek Güçlü Karıştırıcı CDMA GSM DCS PHS PCS 3G WCDMA 4G LTE
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK dahil 16 bant |
12 Bant Yüksek Güçlü Ayarlanabilir Sabit Elektronik Karıştırma Cihazı 2 watt Jammer
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack dahil 12 bant |
4G Hücresel Engelleyici Okul Kullanımı İçin 12 Kanallı Yüksek Güçlü Jammer Masaüstü
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack dahil 12 bant |
8 Bantlı Cep Telefonu Sinyali Yüksek Güçlü Jammer 30M Ayarlanabilir Yarıçap
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
20m Yarıçap 8 Bant 7.4V 3600mAh El Tipi 5G Karıştırıcı
| Tip: | Taşınabilir El Cep Boyutunda Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
24 Bant Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyali Karıştırma Cihazı GPS Sinyal Kesici
| Sıkışma aralığı: | 1-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 24 adet yüksek kazançlı çok yönlü antenler |
| Tek Çıkış Gücü (her bant): | ≤ 33dBm / 2W (güç ayar düğmesi ile ayarlanabilir) |
Dahili pil ve anten ile 10 kanallı yüksek güçlü cep telefonu sinyal bozucu, pil ve AC güç kaynağı ile iki kullanımlı
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | cep telefonu sinyal bozucu, yüksek güçlü sinyal bozucu, GPS sinyal bozucu, RF sinyal bozucu |
Sırt Çantası Yüksek Güçlü Jammer Uzaktan Kumanda 8 Kanal 80M Yarıçap Engelleme
| Tip: | sırt çantası yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Kapsam: | 10-80m (yerel sinyal gücüne bağlıdır) |
LCD Ekran AC Adaptörü 33dBm/2W Cep Telefonu Alım Engelleyici
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | dahili çok yönlü antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 bantları GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/ |
Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer 12 Bant Taşınabilir 12 Omni - Yönlü Antenler
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 50-150M |
|---|---|
| Anten: | 12 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 12 bant |

