Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] eşleşme 138 Ürünler.
Kapalı Araba Kullanımı Cep Telefonu Karıştırıcı Jammer 8 Antenler Uzaktan Kumanda
| Sıkışma aralığı: | 0-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |
7/24 Sürekli Çalışan Uzaktan Kumandalı Cep Telefonu Sinyal Engelleyici kullanan araç için
| sıkışma aralığı: | 0-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 3/6/8/10/12 çok yönlü antenler |
| Ürün adı: | Cep Telefonu Karıştırıcı Karıştırıcı |
6 Anten 600W Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer GSM / 3G / WIFI / 4G LTE Sinyal Engelleyici
| Malzeme: | Metal+Elektronik |
|---|---|
| Ekranlama yarıçapı: | 50-500 metre |
| koruyucu sinyal: | cep telefonu sinyali, WIFI, GPS, UHF, VHF veya müşteriye özel |
OEM Cep Telefonu Karıştırıcı Cihazı, Araba / Taksi / Otobüs için GPS Frekans Jammer
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M (konumdaki sinyal gücü ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | yerleşik çok yönlü antenler |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | 5 bant, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2(veya GSM/DCS/WIFI/GPS), OEM mevcut |
GSM CDMA PHS Cep Telefonu Sinyal İzolatörü okullar için cep telefonu sinyal engelleyici
| Sıkışma aralığı: | 1- 40 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |
Güçlü 18 Anten sabit cep telefonu GPS VHF UHF RC sinyalleri askeri kullanım için konvoy bomba engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
4 Bant Yüksek Güçlü Anti Drone UAV GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 Uzaktan Kumanda Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
4G 5G Kapalı İçin 250W Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer Sabit
| Maksimum çıkış gücü: | 250w |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --24VDC/42A |
| Güç tüketimi: | ≤750W (220V/3.5A) |
9 Bant Omni Yönlü Yüksek Güçlü Sırt Çantası Kablolu Uzaktan Kumanda ile Anti Drone UAV Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Net Paketleme |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |
Dahili Antenler Cep Telefonu 5G Jammer WIFI 12 Bant EST-504K10
| Maksimum güç çıkışı: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/8A |
| Güç tüketimi: | ≤150W |

