Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ gps jammer blocker ] eşleşme 162 Ürünler.
808HE 3G / WIFI / GPS Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 30dBm, 3 Anten
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
|---|---|
| Kanal çıkış gücü: | 3dBm/30KHz(dak) |
| Güç tüketimi: | 1W |
10m Menzilli Siyah GPS 30dBm Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Jammer 808KB
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10m |
| renk: | Siyah |
Yüksek Güçlü Mini Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı Çok İşlevli
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (AC 110-240V DC5V) |
4 Antenli 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı EST-808A
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
3G/4G/WIFI/+GPS Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı, Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Cihaz
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Sıkışma: | sinyal |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,PHS,DCS,3G,GPS,LTE |
200-300m 6 Bant Hapishane İhale Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 200-300M |
|---|---|
| Anten: | 3 adet yönlü anten / 6 adet Çok yönlü anten(Opsiyonel) |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,4G,GPS dahil 6 bant |
Wimax 3G Uzaktan Kumanda Karıştırıcı, Yönlü Antenli WiFi Sinyal Karıştırıcı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç girişi: | AC110V-240V |
| Güç çıkışı: | 16W |
1600mhz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
Benzin İstasyonu EST-808G için Suya Dayanıklı Blaster Barınak Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü |
|---|---|
| Çalışma Süresi: | 24 saat sürekli |
| Güç tüketimi: | 5W |
5 Bantlı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Dahili Anten 3G / Soğutma Fanlı GSM
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |

