Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ gps jammer blocker ] eşleşme 162 Ürünler.
Kütüphane 808HI Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı GPS WIFI 3G Engelleyici 30dBm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 6 Anten |
4 Kanal Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 1500MHz - 1600MHz GPS Engelleyici
| Anten: | 4 Anten |
|---|---|
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (AC110V-240V DC9V) |
OEM Cep Telefonu Karıştırıcı Cihazı, Araba / Taksi / Otobüs için GPS Frekans Jammer
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M (konumdaki sinyal gücü ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | yerleşik çok yönlü antenler |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | 5 bant, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2(veya GSM/DCS/WIFI/GPS), OEM mevcut |
30dBm El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Ayarlanabilir 10 Bant 3G WIFI GSM CDMA Sinyal Engelleyici
| Boyut: | 170×100×50 mm anten dahil değildir (anten yüksekliği 255 mm olarak) |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Sinyal Karıştırıcı |
Hafif Cep Telefonu Frekans Engelleyici, 500mw El Cep Telefonu Jammer
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre (-75dbm) |
| Güç tüketimi: | 500mW |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Sinyal Karıştırıcı 18 Kanal Güvenlik Kullanımı İçin Elde Taşınabilir
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten Tipi: | 2dBi kazançlı çok yönlü anten |
CDMA / GSM Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
2G / 3G Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Karıştırıcı Yüksek Frekans EST-808A
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
12 Kanal 30M 2W 5G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı LCD Ekran
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-30M (yerde sinyal gücü ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 yönlü antene sahip |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | OEM 10/12 bantlar dahil: GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/G |
İç Mekan Uzaktan Kumandalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Yarıçap 40m 22 Çok Yönlü Antenler
| Sıkışma aralığı: | yarıçap 1-40m |
|---|---|
| Antenler: | 22 çok yönlü anten |
| Çalışma bant genişliği: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |

