Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ gps jammer blocker ] eşleşme 162 Ürünler.
80m Kablosuz Taşınabilir Cep Telefonu Jammer RCIED Radyo Frekansı Karıştırıcı
| Tip: | Taşınabilir Sırt Çantası Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 8 adet çok yönlü anten |
Sınav Odası için EST-808HF Wifi Video Cep Telefonu Sinyal Engelleyici 2500MHz
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
LCD Ekran AC Adaptörü 33dBm/2W Cep Telefonu Alım Engelleyici
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | dahili çok yönlü antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 bantları GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/ |
CDMA El Tipi GPS Engelleyici DCS / PHS Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici İncelemeleri
| Ürün Adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıklık: | 850-970 MHz |
| Çıkış Limanı: | CDMA |
Muayene Odası için Wifi Gps Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı / AC110V-240V
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Sıkışma: | sinyal |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,PHS,DCS,3G,GPS,LTE |
Taşınabilir Silah Drone İHA Jammer 900MHz 1.5G 2.4G 5.8G 1000m Engelleme
| Türü: | taşınabilir silah tipi drone İHA engelleyici |
|---|---|
| Anten: | Dahili yüksek kazançlı yönlü antenler (( Kazanç: 10dBi) |
| Sinyalleri engelle: | 900MHz 1575MHz 2400MHz 5800MHz |
Sırt Çantası Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 8 Antenler GSM 3G 4G 5G Çiftlik İçin 10Watt
| Tip: | Sırt Çantası Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | 10 Watt |
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
Kapalı Gümüş Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 33dBm, Dört Bant Engelleyici EST-808A
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
8 Bant Çok Fonksiyonlu Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, WIFI / 4G / 3G Cep Telefonu Engelleyici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
Kapalı Çok Yönlü Ellular Telefon Sinyali Karıştırıcı 33dBm 4Band Engelleyici
| Ürün Adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Blok Frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| sıkışma aralığı: | 1-20 metre. |

