Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ gps jammer blocker ] eşleşme 162 Ürünler.
Antenli Araç Araç Takip Cihazı GPS Karıştırıcı / Engelleyici EST-808KA2
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| tüketim akımı: | 150mA |
Araba Anti Tracker için Cep Telefonu GPS Sinyal Engelleyici Anten
| Ürün Adı: | GPS Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Çıkış Limanı: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| tüketim akımı: | 150mA |
Özel için Taşınabilir Araç GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici / İzolatör EST-808KB
| Sıklık: | 1500-1600MHz |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Kanal çıkış gücü: | 3dBm/30KHz(dak) |
Konferans Odası için Elde Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808KE
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
800mW 30dBm GPS Sinyal Karıştırıcı 1500MHZ Engelleyici, Gps Karıştırıcı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
Omni Antenli GPS Uydu Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici 33dBm
| Güç kaynağı: | DC12V-24V |
|---|---|
| tüketim akımı: | 150mA |
| Çıkış gücü: | 2mV |
Mini Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici / İzolatör EST-808KC, 3 Anten
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 1W |
| Ortalama çıkış gücü: | 24dbm |
EST-808I Cep Telefonu WIFI GPS Sinyal Karıştırıcı / 6 Antenli Engelleyici
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 33dBm |
El Arabası GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808KB, 1500 - 1600MHZ Frekansı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
12W 6 Bant WIFI 3G GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808I Özel, 33dBm için
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 33dBm |

