Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ gps jammer blocker ] eşleşme 162 Ürünler.
Mini Uydu GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808KF Araçlar İçin, 30dBm
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
Askeri Sırt Çantası GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone İHA Jammer Hapishanesi
| Tip: | sırt çantası yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 8 adet çok yönlü anten |
Araçlar için Mini Uydu 30dBm GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808KF
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
GPS Mini Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici EST-808SG Özel İçin
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 3 Anten |
Tam Tropism Antenli Mini Anti GPS Sinyali Jammer Tracker, Anahtarsız
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V-24V |
| tüketim akımı: | 150mA |
Mini GPS Sinyal Karıştırıcı İzleyici
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V-24V |
| tüketim akımı: | 150mA |
GPS / WIFI / 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / 6 Antenli Engelleyici
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 12W |
| Ağırlık: | 2kg |
2.4W WIFI GPS 3G Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808HE
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 3 Anten |
EST-808KF GPS Cep Telefonu Jammer Engelleyici 1500 - 1600MHZ Frekans, 4 Anten
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 4 Anten |
Fanlı Taşınabilir Yüksek Güçlü Wi-Fi Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici 30dBm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |

