Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ gps jammer blocker ] eşleşme 162 Ürünler.
8 Bant 3600mAh Taşınabilir Sinyal Engelleyici GPS LOJACK XM Radyo
| renk: | Siyah |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| İşlev: | her türlü takip ünitesi ile çalışır (GSM / GPRS / UMTS / GNSS / GPS / Galieo / Glonass / Beidou / Lo |
EST-502F18 Cep Telefonu Engelleyici 18 Bant WIFI GPS VHF UHF 315 433 868 Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 18 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 18 bant |
EST-502F24 Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı OEM 24 Bant Tüm Kablosuz Sinyal Engelleyici
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 24 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 24 bant |
8 Bant El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 2G / 3G / 4G / Wifi Engelleyici AC110V-240V
| Boyut: | 140×75×35 Mm Anten Dahil Değil |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Sinyal Karıştırıcı |
2 Watt Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 16 Bant GSM CDMA 3G 4G GPS WiFi Sinyali EST-502F16
| Boyut: | 376×235×58 mm anten dahil değildir |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | GSM/3G/4G/WIFI /GPS/CDMA/UHF/VHF Karıştırıcı, Tüm Sinyal Karıştırıcı |
40M 2W 22 Anten 5G Araç Şarjlı Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 22 yüksek kazançlı çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 22 bant |
4G Araç GPS takip cihazları / gps araç takip cihazları
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
1 - 40m Karıştırma Aralığı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı EST-502F22 22 Bant 44W Toplam Çıkış
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 22 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 22 bant |
8 Anten UHF / VHF Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, WIFI / 3G Cep Telefonu Sinyal Engelleyici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 25m |
Araç Üstü GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Uzaktan Kumanda Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı
| Ürün adı: | araç bomba engelleyici |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | +47-50dBm / 50-100W |
| sıkışma aralığı: | Yarıçap: 50-2000 M |

