Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ gps jammer blocker ] eşleşme 162 Ürünler.
Siyah Cep Telefonu Sinyal Engelleyici 35dBm 4G Cep Telefonu / GPS / WIFI
| modeli: | EST-808N3 |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
7/24 Sürekli Çalışan Uzaktan Kumandalı Cep Telefonu Sinyal Engelleyici kullanan araç için
| sıkışma aralığı: | 0-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 3/6/8/10/12 çok yönlü antenler |
| Ürün adı: | Cep Telefonu Karıştırıcı Karıştırıcı |
DCS / PHS, 6 Anten ile 10 Metre Menzilli Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 30dbm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
| Sıkışma frekansı: | CDMA,GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS |
Yüksek Güçlü Kapalı 808M UHF / VHF GPS Sinyal Karıştırıcı 8 Bant
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
İki Kullanımlı Pil ve AC Fiş Çalışması ile 10 Anten Taşınabilir Cep Telefonu Jammer
| Çıkış gücü: | her bant 2W, toplam 20W |
|---|---|
| Ürün ağırlığı: | yaklaşık 6.7kg |
| Jammer Tipi: | Radyo Karıştırıcı, RF Karıştırıcı, Cep Telefonu Karıştırıcı, Araba Karıştırıcı |
Sırt Çantası Yüksek Güçlü Jammer Uzaktan Kumanda 8 Kanal 80M Yarıçap Engelleme
| Tip: | sırt çantası yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Kapsam: | 10-80m (yerel sinyal gücüne bağlıdır) |
Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı + GPS + WIFI + Telsiz / Kablosuz Kulaklık (8 anten)
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
WIFI 3G Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici 30dBm, Mobil Sinyal Engelleyici 6 Anten
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 6 Anten |
34dBm Uzaktan Kumanda Karıştırıcı 2G / 3G / 4G 30M Mobil Sinyal Engelleyici
| Ürün Adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcı |
|---|---|
| Çıkış Limanı: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
Taşınabilir Cep Telefonu + 3G + Wifi + Soğutma Fanlı GPS Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıklık: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-10m |

