Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ gps jammer blocker ] eşleşme 162 Ürünler.
Konferans odası için EST-808HD kablosuz Cep Telefonu Sinyal Jammer
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
Okullar için sıradan Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, CDMA GSM DCS PHS 3G
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
Taşınabilir vaka hücresel engelleyici, şarj edilebilir pil yönlü antenlere yerleştirilmiştir
| Çalışma Frekansı: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Nesneleri Engelleme: | cep telefonu, WIFI, telsiz, uzaktan kumanda vb. |
| Güç kaynağı: | dahili şarj edilebilir pil, AC 100-240V, DC 24V |
14 Anten çok fonksiyonel cep telefonu engelleyici GPS VHF UHF müdahalesi 5-80m
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Anten: | 14 adet omni yönlü antenler |
1500m Kapsama Anti Drone Jammer UAV Killer RF Blocker 6 Kanal Elden Alınabilir 60W Yüksek Güç
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
3G 4G 5G Cep Telefonu Wifi Engelleyici 18 Bant Uzaktan Kumanda Sinyal Karıştırıcısı
| Güç kaynağı: | Giriş AC100V-240V, Çıkış DC12V 20A) veya DC12V araç adaptörü |
|---|---|
| Antenler: | 18 çok yönlü anten |
| Boyut: | 390*235*58mm (antenler hariç) |
3.2 W Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı, 3G / GPS 4 Anten Karıştırıcı Kalkanı
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Omni - Yönlü Antenler ile CE / ROHS Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici / Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı, Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Antenler Engelleme 2
| Sıklık: | CDMA, GSM,DCS,PHS,3G,WIFI,4G1,4G2 |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Güç girişi: | AC160V-240V |
8 Anten El Metal Kabuk GPS Sinyali Karıştırıcı Bloğu 2G / 3G / 4G / Wifi, Pilli
| Güç kaynağı: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Ağırlık: | Yaklaşık 500g |
| Boyut: | 140*75*35 |

