Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ handheld cell phone signal jammer ] eşleşme 39 Ürünler.
8 Bant El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 2G / 3G / 4G / Wifi Engelleyici AC110V-240V
| Boyut: | 140×75×35 Mm Anten Dahil Değil |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Sinyal Karıştırıcı |
GPS LOJACK Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir Elde Taşınabilir Anti İzleme
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
Mobil Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 2800mAh Tek Antenler El Tipi WIFI
| Sıkışma aralığı: | 1-15M (verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Dahili batarya: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Güç kaynağı: | AC110-250V/DC12-36V |
8 Antenler Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir Uydu Konumlandırma WIFI 3G Araba İçin
| Sıkışma aralığı: | 1-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Boyut: | 140×75×35 mm |
| Maksimum Radyan Gücü: | -10dBm'den düşük |
27 Antenler 2G 3G 4G LTE 5G WIFI Taşınabilir Cep Telefonu Jammer w/GPS VHF UHF FM Radyo Engelleme
| Ürün adı: | Elde Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| İhracat gücü (Po): | ≥27dBm |
| G/Ç empedansı: | 50Ω/N konektör |
30dBm El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Ayarlanabilir 10 Bant 3G WIFI GSM CDMA Sinyal Engelleyici
| Boyut: | 170×100×50 mm anten dahil değildir (anten yüksekliği 255 mm olarak) |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Sinyal Karıştırıcı |
3G / 2G El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Engelleyici EST-808HC, 3 Antenli
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 3 Anten |
Uzaktan Kumanda Taşınabilir El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 5 Bant
| sıkışma aralığı: | 1-20m (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 2 adet Çok Yönlü Antenler |
| Tek Çıkış Gücü: | +30dBm /1W |
14 Antenler Taşınabilir GPS Kablosuz Sinyal Karıştırıcı Tam Bantlar 12000mAh
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 14 adet çok yönlü anten |
Sigara Kıyafeti El Cep Telefonu Jammer 3 Antenler Taşınabilir 5 Metre Menzil
| Sıkışma aralığı: | 1-5 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 3 adet çok yönlü anten |
| Renk: | yeşil kırmızı |

