Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ handheld cell phone signal jammer ] eşleşme 39 Ürünler.
El Arabası GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808KB, 1500 - 1600MHZ Frekansı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
Taşınabilir El Tipi Tüm GPS Takip Cihazları GSM GPRS UMTS Tüm GPS ve Lojack Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M |
|---|---|
| Anten: | 8 anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, GPS, Galieo, Glonass, Beidou dahil 8 bant |
Tek Antenler Araba GPS Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir El Tipi Boyut 95x45x18 mm
| Sıkışma aralığı: | 2-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Maksimum Radyan Gücü: | -10dBm'den düşük |
| Boyut: | 95x45x18 mm |
Hafif Cep Telefonu Frekans Engelleyici, 500mw El Cep Telefonu Jammer
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre (-75dbm) |
| Güç tüketimi: | 500mW |
12 Bant IoT Yazılım Kontrolü Cep Telefonu Wifi Sinyal Karıştırıcı, LCD Ekranlı Antenler Dahili
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | dahili çok yönlü antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 bantları GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/ |
MINI GSM / 3G El Cep Telefonu Jammer Engelleyici EST-808HB, 3 Antenli
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 3 Anten |
CDMA El Tipi GPS Engelleyici DCS / PHS Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici İncelemeleri
| Ürün Adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıklık: | 850-970 MHz |
| Çıkış Limanı: | CDMA |
2G 3G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 3 Çok Yönlü Antenler Elde Taşınabilir Boyut
| Sıkışma aralığı: | 0,5-15m (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 3 Çok Yönlü Antenler |
| Tek Çıkış Gücü:: | +30dBm/1W |
28 Bant El Cep Telefon Saklayıcı WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 Aylık Garanti
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m |
|---|---|
| Anten: | 27 omni-directional anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433 vb. dahil 18 bant. |
WiFi Bluetooth GPS 3G için 3 Bant Taşınabilir Cep Telefonu Jammer El
| sıkışma yarıçapı: | 1-15m (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 3 adet çok yönlü anten |
| Tek Çıkış Gücü: | +30dBm/1W |

