Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ handheld cell phone signal jammer ] eşleşme 39 Ürünler.
Elde Taşınabilir 3G Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici EST-808HA, 2100 - 2200MHZ
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 3 Anten |
Tam frekanslı cep telefonu WiFi GPS UHF VHF 12000mAh 27W taşınabilir sinyal bozucu
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m |
|---|---|
| Anten: | 27 omni-directional anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,PHS,PCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,4G WiMAX,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433, vb. |
10m Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 6 anten Dahili 7.4V 3600mAh Li-ion pil
| Sıkışma aralığı: | 1-10 m(-75dBm) |
|---|---|
| Anten: | 6 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | 2G/3G/4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağı |
8 Anten El Metal Kabuk GPS Sinyali Karıştırıcı Bloğu 2G / 3G / 4G / Wifi, Pilli
| Güç kaynağı: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Ağırlık: | Yaklaşık 500g |
| Boyut: | 140*75*35 |
10 Bant 3G 4G WIFI GPS Walkie Talkie Sinyal Karıştırıcı EST-808H10
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 10 Çok Yönlü Antenler |
20m Yarıçap 8 Bant 7.4V 3600mAh El Tipi 5G Karıştırıcı
| Tip: | Taşınabilir El Cep Boyutunda Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
Yönlü Antenli Sabit Taşınabilir Drone Jammer İHA Savunma Sistemi EST-505F3C
| Sıkışma aralığı: | En uzak 2km (yönlü anten ile, OEM mevcut) |
|---|---|
| Ağırlık: | yaklaşık 6.5kg |
| Boyut: | Ana bilgisayar: 380 x 300 x 90 mm |
Gizli Tutma için Ses Kayıt Karıştırıcısı, Elde Taşınabilir Kayıt Susturucu
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Cep Telefonu, Kayıt Kalemi, Ses, Gizli Mikrofon vb. ses kayıt cihazı. |
Taşınabilir vaka hücresel engelleyici, şarj edilebilir pil yönlü antenlere yerleştirilmiştir
| Çalışma Frekansı: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Nesneleri Engelleme: | cep telefonu, WIFI, telsiz, uzaktan kumanda vb. |
| Güç kaynağı: | dahili şarj edilebilir pil, AC 100-240V, DC 24V |

