Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ handheld cell phone signal jammer ] eşleşme 39 Ürünler.
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Sinyal Karıştırıcı 18 Kanal Güvenlik Kullanımı İçin Elde Taşınabilir
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten Tipi: | 2dBi kazançlı çok yönlü anten |
WiFi GPS Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı Elde Taşınabilir Uzaktan Kumanda
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433, vb. Dahil 10 Bant. |
| Anten: | 10 Çok Yönlü Antenler |
4500mAh WIFI GPS Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 18 Antenler 2G 3G 4G 5G
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 çok yönlü antenler |
8 Anten 3600mAh 2G 3G WiFi GPS Lojack Sinyal Karıştırıcı 1W
| Tip: | Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| İşlev: | gizliliğinizi korumak için her türlü takip cihazı ile çalışır, takip edilmenizi veya bulunmanızı eng |
| Anten: | 8 adet Çok Yönlü Antenler |
8 Band Elde Taşınabilir GPS Sinyali Karıştırıcı İzleme Önleyici 2G 3G WiFi 2500MHz
| Tip: | GPS Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| İşlev: | Gizliliğinizi korumak için her tür izleme cihazıyla çalışır, izlenmenizi veya yerinizin bulunmasını |
| Anten: | 8 adet Çok Yönlü Antenler |
Konferans Odası için Elde Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808KE
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
1W 10 Anten 4500mAh Walkie Talkie Sinyal Karıştırıcısı
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 10 Çok Yönlü Antenler |
Askeri için 4G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer / Engelleyici / İzolatör EST-808HE4
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre (-75dbm) |
| Güç tüketimi: | 500mW |
Askeri için 4G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer / Engelleyici / İzolatör EST -808HE4
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre (-75dbm) |
| Güç tüketimi: | 500mW |
1600MHZ Elde Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 2G 3G 4G WiFi Bluetooth
| İsim: | Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı |
|---|---|
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | 2G/3G/4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağı |
| çalışma gücü: | 110-220V/12-24V |

