Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ high gain omni directional antennas ] eşleşme 28 Ürünler.
Yüksek Kazançlı 2G 3G 4G 5G Plastik / Metal / Cam Elyaflı Omni Yönlü Antennalar
| Kazanmak: | 6-9dBi |
|---|---|
| Çalışma Frekansı: | 1-6000MHz |
| Çalışma Sinyalleri: | WIFI, 2G 3G 4G 5G, VHF UHF vb. |
Yüksek kazançlı cam lif omni yönlü anten 9dBi 1-6000MHz N Tipi
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
Yüksek Kazançlı FRP 6dbi Omni Directional Antenna 6000MHz Jammer için
| Ana Malzeme: | CTP |
|---|---|
| Uygulama: | İletişim endüstrisi, sinyal iletme kısmı içeren herhangi bir cihaz |
| Kazanmak: | 6dBi |
Lastik Ördek 3dBi 1-6000MHz Omni Directional Antenna İletişim Aksesuarları
| Ana Malzeme: | ABS |
|---|---|
| Uygulama: | İletişim endüstrisi, sinyal iletme kısmı içeren herhangi bir cihaz |
| Kazanmak: | 3dBi |
1-6000MHz 5dBi FRP Sinyal Sıkıştırıcı için Omni Directional Antenna
| Ana Malzeme: | CTP |
|---|---|
| Uygulama: | İletişim endüstrisi, sinyal iletme kısmı içeren herhangi bir cihaz |
| Kazanmak: | 5dbi |
Yüksek kazanç 12DBi İç ve Dış Anten EST1710-2000MHZ, N-Kadın Bağlantısı
| Ürün Adı: | İç Mekan Dış Mekan Anteni |
|---|---|
| Frekans aralığı: | 1710-2000MHz |
| Bağlayıcı: | N-Dişi |
İletişim endüstrisi için 9dBi Omni Directional FRP İçi Dış Anten 6000MHz
| Ana Malzeme: | CTP |
|---|---|
| Uygulama: | İletişim endüstrisi, sinyal iletme kısmı içeren herhangi bir cihaz |
| Kazanmak: | 6dBi |
4DBi Omnidirectional İçi Dış Anten 800-960MHz Yüksek Kazanç
| Ürün Adı: | İç Mekan Dış Mekan Anteni |
|---|---|
| Frekans aralığı: | 800-960MHz |
| Bağlayıcı: | N-Dişi |
11 Kanallı Mobil Telefon Sinyalı Engelleyici
| Ürün Adı: | ÜÇ BANT Tekrarlayıcı |
|---|---|
| Özellikler: | Yüksek kazanç / Tam çift yönlü / tek bağlantı noktalı |
| sertifikalar: | CE ve RoHS |
Sabit Duvar Montajlı Yüksek Güç 4 Omni Yön Antenleri Askeri kullanım için Drone UAV Jammer
| Ambalaj bilgileri: | Netural Paketleme veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |

