Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ high gain omni directional antennas ] eşleşme 28 Ürünler.
Yüksek hassasiyetli LPA Log Periyodik Anten Dış Sinyal Güçlendirici Anten
| Ürün Adı: | İç Mekan Dış Mekan Anteni |
|---|---|
| Frekans aralığı: | 1-6000MHz |
| Bağlayıcı: | N-Dişi |
Araba Şarjı 8 Anten 5G GPS Sinyal Karıştırıcı 16W
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 8 yüksek kazançlı çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) dahil 8 bant |
510mm Anten 960MHz 190W Sırt Çantası Cep Telefonu Jammer 2G 3G 4G
| renk: | Yeşil Ordu |
|---|---|
| Anten: | 6 adet yüksek kazançlı çok yönlü FRP anteni |
| İşlev: | dünya çapında 2G / 3G / 4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağını etkili bir şekilde engelleyin |
Kablosuz Sinyal Uzaktan Kumanda Karıştırıcı Alfa Cihazı Yüksek Kazanç
| Anten: | 4 adet harici D20*L510mm 5-7dB yüksek kazançlı çok yönlü antenler |
|---|---|
| Hava basıncı: | 86~106kpa |
| Tek Çıkış Gücü: | +40dBm / 10W±200mA |
2G 3G 4G WiFi Sinyali Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer 960MHz 8 Bant
| İsim: | Yüksek Güçlü Karıştırıcı |
|---|---|
| Anten: | 8 adet yüksek kazançlı çok yönlü FRP antenler |
| İşlev: | dünya çapında 2G / 3G / 4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağını etkili bir şekilde engelleyin |
40M 2W 22 Anten 5G Araç Şarjlı Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 22 yüksek kazançlı çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 22 bant |
14 Antenler Taşınabilir GPS Kablosuz Sinyal Karıştırıcı Tam Bantlar 12000mAh
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 14 adet çok yönlü anten |
20 Chancel 3G 4G 5G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer Dış Mekan İçin Yüksek Kazanç
| Toplam çıkış gücü: | 210W |
|---|---|
| İsim: | 3G 4G 5G Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcısı |
| Güç tüketimi: | ≤600W |
Taşınabilir vaka hücresel engelleyici, şarj edilebilir pil yönlü antenlere yerleştirilmiştir
| Çalışma Frekansı: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Nesneleri Engelleme: | cep telefonu, WIFI, telsiz, uzaktan kumanda vb. |
| Güç kaynağı: | dahili şarj edilebilir pil, AC 100-240V, DC 24V |
Yüksek Güçlü 40W Uzaktan Kumanda Karıştırıcı 200m 4 Anten Kablosuz Sinyali Engelleme
| Anten: | 4 adet harici D20*L510mm 5-7dB yüksek kazançlı çok yönlü antenler |
|---|---|
| çalışma gücü: | Şarj Edilebilir DC 24V 20A Li-İyon Pil x 2 adet |
| Tek Çıkış Gücü: | +40dBm / 10W±200mA |

