Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ high gain omni directional antennas ] eşleşme 28 Ürünler.
1200 Metre Sıkıntı 6 Bant Taşınabilir Süper Yüksek Güçlü Anti Drone UAV Engelleme Sistemi
| Çalışma Frekansı: | 1.2G 1.5G 2.4G 5.2G 5.8G 433 868 915 vb.'de çalışan drone. |
|---|---|
| Tek Kanal Çıkış Gücü: | 10-100W |
| Ekranlama Yarıçapı: | 20-1200m, yerel sinyal gücüne bağlıdır |
Yüksek Etkili Koruma GPS WIFI RC Drone UAV Engelleme Sistemi
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
10 bant patlama geçirmez gaz istasyonları ve petrol sahaları için yüksek güçlü cep telefonu sinyalleri engelleyici
| Tek Kanal Çıkış Gücü: | 5-15W |
|---|---|
| Ekranlama Yarıçapı: | 10-100m |
| Güç kaynağı: | AC 100-240V |
Yüksek verimlilik 5000m algılama mesafe radyo teknolojisi UAV tarama ve engelleme sistemi
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
2000M Uzun Mesafe Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Signals Backpack Jammer
| Açıklama: | 6-10 kanallar Manpack Jammer |
|---|---|
| Boyutları: | 488 (L) × 369 (W) × 189 (h) mm Anten içermiyor |
| Anten Tipi: | Yüksek Kazanç Omni Bahar Antenleri ve Yön Panel Antenleri |
GPS LOJACK Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir Elde Taşınabilir Anti İzleme
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
UAV-J2020 Serisi 160MHz 230W Spektrum Algılama Karşı UAV Sistemi
| Türü: | UAV / UAS Sistemine Karşı (Uçsuz Uçak Bulma ve Karşı önlemler Sistemi) |
|---|---|
| Algılama frekansı aralığı: | 10MHz~6GHz (tam bant algılama) |
| Gerçek zamanlı algılama bant genişliği: | 160MHz |
Kapalı Açık İçin 12 Bant 3G 4G 5G Cep Telefonu Jammer Taşınabilir Bavul
| Toplam çıkış gücü: | 800W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/150A |
| Güç tüketimi: | ≤3000W |

