Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 5w portable signal jammer ] eşleşme 23 Ürünler.
10 Kanal 5W 37dBm 5G Zamanlayıcı Ayarlı Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-60 m(panel anten yönü) |
|---|---|
| Anten: | Yönlü panel anteni |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF dahil OEM 1 |
5W 11 Anten GPS WiFi 5G Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir Bavul
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-60 m |
|---|---|
| Anten: | 11 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868 vb. dahil 11 bant. |
Özel 11 bantlı 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Sinyal Sakatlayıcı taşınabilir 60W Yüksek Güç
| Türü: | Taşınabilir Yüksek Güçlü Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 0-60m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de belirli alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 11 adet çok yönlü anten |
Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcı, WIFI 3G / GSM El Cep Telefonu Sinyal Engelleyici
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıklık: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| renk: | Siyah |
GSM / Mavi Diş GPS Sinyal Karıştırıcı 30dBm, Siyah 850mhz CDMA Karıştırıcı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Sıklık: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
Analog RF Sinyal Karıştırıcı Modülü Drone Karıştırıcı Güç Amplifikatörü WiFi / GNSS / GPS Karıştırıcı Modülü
| Malzeme: | Alüminyum Kasa |
|---|---|
| Başvuru: | Drone Jammer (anti-drone cihazı/sistemi), karşı İHA / UAS çözüm geliştirme için, drone jammer'la |
| İşlev: | İHA / dronlara karşı koymak için drone kontrol sinyallerini kesmek için drone sıkışma sinyallerini ( |
Araba 4 Anten Sıkışma aralığı 1-20m için Cep Telefonu GPS Sinyal Jammer
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Jammer frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
Taşınabilir 80m Engelleme 5W 11 Kanal 5G Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-80m |
|---|---|
| Anten: | 11 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315.433, vb. dahil olmak üzere 11 b |
Taşınabilir Bavul Cep Telefonu GPS WiFi Sinyal Karıştırıcı Dahili Pilli 11 Bant - Dahili
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-40m |
|---|---|
| Anten: | 11 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868 vb. dahil 10 bant. |
Okul için 3G Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici Taşınabilir / LOJACK Jammer
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | DCS/PHS |
| Giriş Pilinin Çalışma Süresi: | 120 dakika |

