Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 5w portable signal jammer ] eşleşme 23 Ürünler.
Mobil Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 2800mAh Tek Antenler El Tipi WIFI
| Sıkışma aralığı: | 1-15M (verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Dahili batarya: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Güç kaynağı: | AC110-250V/DC12-36V |
10 Bant Yönlü Zamanlama Cep Telefonu 2G 3G 4G ve WiFi ve Telsiz Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-60 m(panel anten yönü) |
|---|---|
| Anten: | Yönlü panel anteni |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF dahil OEM 1 |
GNSS 1.5G GPS 2.4G 5.8G Anti İHA Drone Jammer Modülü
| Sıklık: | 1.5G: 1500-1600MHz; 2.4G: 2400-2500MHz; 5.8G: 5700-5900MHz |
|---|---|
| Çıkış gücü: | 2W/5W/10W/20W/30W/50W/100W, OEM'i kabul edin |
| Kazanmak: | 37/40/43/45 dBm |
Benzin İstasyonu EST-808G için Suya Dayanıklı Blaster Barınak Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü |
|---|---|
| Çalışma Süresi: | 24 saat sürekli |
| Güç tüketimi: | 5W |
Taşınabilir 2G 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Kesici / İzolatör EST-808HB
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA.GSM,DCS/PHS,3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
30dbm Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
Okul için GPS + WIFI + 3G Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici EST-808HI
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 6 Anten |
Kütüphane 808HI Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı GPS WIFI 3G Engelleyici 30dBm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 6 Anten |
WIFI 3G Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici 30dBm, Mobil Sinyal Engelleyici 6 Anten
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 6 Anten |
10m Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 6 anten Dahili 7.4V 3600mAh Li-ion pil
| Sıkışma aralığı: | 1-10 m(-75dBm) |
|---|---|
| Anten: | 6 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | 2G/3G/4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağı |

