Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 5w portable signal jammer ] eşleşme 23 Ürünler.
808HI Taşınabilir 6 Bant Cep Telefonu Wifi + GPS Karıştırıcı, 10m Sıkışma Aralığı ile
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıklık: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| renk: | Siyah |
Taşınabilir vaka hücresel engelleyici, şarj edilebilir pil yönlü antenlere yerleştirilmiştir
| Çalışma Frekansı: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Nesneleri Engelleme: | cep telefonu, WIFI, telsiz, uzaktan kumanda vb. |
| Güç kaynağı: | dahili şarj edilebilir pil, AC 100-240V, DC 24V |
1600MHZ Elde Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 2G 3G 4G WiFi Bluetooth
| İsim: | Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı |
|---|---|
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | 2G/3G/4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağı |
| çalışma gücü: | 110-220V/12-24V |

