Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 16w wifi signal jammer ] eşleşme 29 Ürünler.
Wimax 3G Uzaktan Kumanda Karıştırıcı, Yönlü Antenli WiFi Sinyal Karıştırıcı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç girişi: | AC110V-240V |
| Güç çıkışı: | 16W |
Araba Şarjı 8 Anten 5G GPS Sinyal Karıştırıcı 16W
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 8 yüksek kazançlı çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) dahil 8 bant |
Kapalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcıları 8 Bant Ayarlanabilir Uzaktan Kumanda 12W EST-502C8
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 8 bant |
Ayarlanabilir 8 bant Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı AC160V - 240V 4G WiFi Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-25 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Boyut: | 420(L)*190(G)*90(H) |
DCS 3G WiFi için Kapalı Sabit Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 8 Kanal
| Sıkışma aralığı: | 1-30M (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIF |
| Güç girişi: | AC160V-240V |
Cep Telefonu Sinyali Uzaktan Kumanda Jammer EST-502C8 12W 8 Omni Yönlü Antenler
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 8 bant |
Okul için Wireles Silver AC160V-240V Cep Telefonu Sinyal Jammer 40m
| sıkışma aralığı: | 1-40m |
|---|---|
| Sıkışma: | Cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
Özel için 4G + WIFI Yönlü 8 Bantlı Uzaktan Kumanda Jammer EST-505K3
| modeli: | EST-505K3 |
|---|---|
| Marka: | Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması |
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
Alüminyum Alaşımlı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı GPS Cep Telefonu Karıştırıcı 16W
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| sıkışma aralığı: | 1-30m |
4G 35dBm DCS Mobil Sinyal Engelleyici, Yönlü ve Özel Karıştırıcı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |

