Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 16w wifi signal jammer ] eşleşme 29 Ürünler.
4G / WIFI Yönlü Uzaktan Kumanda Karıştırıcı, Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
Yüksek Frekanslı Güvenlik Mobil Sinyal Karıştırıcı AC160V-240V 1-30M Engelleme
| engelleme mesafesi: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,LET. |
Okul Muayene Odası için Wireles Paslanmaz Çelik Gümüş Cep Telefonu Sinyal Jammer 40m
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,4G |
9 Bant 16W Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Karıştırıcı / Engelleyici 34dBm, 8 Anten
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
8 Bantlı Cep Telefonu Sinyali Yüksek Güçlü Jammer 30M Ayarlanabilir Yarıçap
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
VHF 16W Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Yarı Çap f durdurma 1m - 30m
| modeli: | EST-808N2 |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
Siyah Cep Telefonu Sinyal Engelleyici 35dBm 4G Cep Telefonu / GPS / WIFI
| modeli: | EST-808N3 |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
İyi Soğutmalı 8 Kanal Tam Frekanslı Cep Telefonu Sinyal Engelleyici
| modeli: | EST-808N3 |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
Paslanmaz Çelik Beyaz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Karıştırma Mesafesi 1-30m Malzeme
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI |

