Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 16w wifi signal jammer ] eşleşme 29 Ürünler.
34dBm Uzaktan Kumanda Karıştırıcı 2G / 3G / 4G 30M Mobil Sinyal Engelleyici
| Ürün Adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcı |
|---|---|
| Çıkış Limanı: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
8 anten VHF/UHF +3G cep telefonu sinyal bozucu/engelleyici
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
Çok fonksiyonlu 3G 4G Cep Telefonu Jammer EST-808N3, GPS WiFi Lojack Jammer
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
8 Bant Çok Fonksiyonlu Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, WIFI / 4G / 3G Cep Telefonu Engelleyici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
8 Anten UHF / VHF Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, WIFI / 3G Cep Telefonu Sinyal Engelleyici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 25m |
33dBm Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Karıştırıcı Bilgisayar Uzaktan Kumandası
| modeli: | EST-606C |
|---|---|
| Sıklık: | 850-894MHz |
| Ortalama çıkış gücü: | 33dBm |
Yüksek Güçlü Kapalı 808M UHF / VHF GPS Sinyal Karıştırıcı 8 Bant
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
Siyah Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 2G 3G 4G, WIFI Sinyal Engelleyici
| modeli: | EST-606C |
|---|---|
| Sıklık: | 1805-1880MHz |
| Sıklık: | 1805-1880MHz |
8 Bant 2G 3G 4G Çok Yönlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF dahil 8 bant |
1-40m Ayarlanabilir 24/7 Sürekli Çalışma 8 Bant Cep Telefonu 2G 3G 4G WIFI GPS Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) dahil 8 bant |

