Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ explosion proof wifi signal jammer rohs ] eşleşme 17 Ürünler.
Skinner Shield WIFI Sinyal Karıştırıcı 15 Metre Yarıçap İçin Sabit Tip
| Güç kaynağı: | Giriş AC160V-240V Çıkış DC 5V |
|---|---|
| Boyut: | 162(U)×110(G)×30(Y) |
| Ağırlık: | yaklaşık 700g |
Yüksek Güçlü Patlama Korumalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı WIFI 2G/3G/4G/5G
| Sıkışma aralığı: | 1-200 ㎡ (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 12 çok yönlü anten |
| Boyut: | 280* 240* 60 mm |
Taşınabilir Bavul Cep Telefonu GPS WiFi Sinyal Karıştırıcı Dahili Pilli 11 Bant - Dahili
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-40m |
|---|---|
| Anten: | 11 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868 vb. dahil 10 bant. |
Kapalı Açık İçin 12 Bant 3G 4G 5G Cep Telefonu Jammer Taşınabilir Bavul
| Toplam çıkış gücü: | 800W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/150A |
| Güç tüketimi: | ≤3000W |
Özel 11 bantlı 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Sinyal Sakatlayıcı taşınabilir 60W Yüksek Güç
| Türü: | Taşınabilir Yüksek Güçlü Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 0-60m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de belirli alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 11 adet çok yönlü anten |
3G 4G 5G Cep Telefonu Wifi Engelleyici 18 Bant Uzaktan Kumanda Sinyal Karıştırıcısı
| Güç kaynağı: | Giriş AC100V-240V, Çıkış DC12V 20A) veya DC12V araç adaptörü |
|---|---|
| Antenler: | 18 çok yönlü anten |
| Boyut: | 390*235*58mm (antenler hariç) |
8 Antenler Cep Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Dış Mekan Kullanımı Sabit Patlama Korumalı
| Tek Çıkış Gücü: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| Anten Tipi: | çok yönlü |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (220V) |
Yarıçap 1-40m 2W 10 Kanal 5G Sinyal Bozucu Taşınabilir Bavul
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-40m |
|---|---|
| Anten: | 10 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433 vb. dahil 10 bant. |
5W 11 Anten GPS WiFi 5G Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir Bavul
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-60 m |
|---|---|
| Anten: | 11 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868 vb. dahil 11 bant. |
Taşınabilir 80m Engelleme 5W 11 Kanal 5G Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-80m |
|---|---|
| Anten: | 11 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315.433, vb. dahil olmak üzere 11 b |

