Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ explosion proof wifi signal jammer rohs ] eşleşme 17 Ürünler.
4G 5G WIFI İçin Antenler Dahili Sabit Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Maksimum güç çıkışı: | ≥34.5dBm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC--5VDC/15A |
| Güç tüketimi: | ≤70W |
5G WIFI için Anten Dahili Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Sabit
| Maksimum çıkış gücü: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/8A |
| Güç tüketimi: | ≤150W |
3G 4G 5G 12 Bantlar için 450W Cep Telefonu Sinyali Jammer Bavul Tipi
| Toplam çıkış gücü: | 450W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 220V//14A |
| Güç tüketimi: | ≤3000 |
10 bant patlama geçirmez gaz istasyonları ve petrol sahaları için yüksek güçlü cep telefonu sinyalleri engelleyici
| Tek Kanal Çıkış Gücü: | 5-15W |
|---|---|
| Ekranlama Yarıçapı: | 10-100m |
| Güç kaynağı: | AC 100-240V |
100-240V AC Adaptör Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 2G 3G 4G 5G WiFi GPS Düşük Pil Alarmı
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 10 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433 vb. dahil 10 bant. |
1500m 3 Band Yüksek Güçlü Anti Drone UAV Jammer Omni Directional Antenna ile
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
Taşınabilir vaka hücresel engelleyici, şarj edilebilir pil yönlü antenlere yerleştirilmiştir
| Çalışma Frekansı: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Nesneleri Engelleme: | cep telefonu, WIFI, telsiz, uzaktan kumanda vb. |
| Güç kaynağı: | dahili şarj edilebilir pil, AC 100-240V, DC 24V |

