Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 25 meters 8 antenna jammer ] eşleşme 28 Ürünler.
UHF VHF 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 25 Metre 8 Anten Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-25 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | beyaz |
USB Konnektörlü 8 Antenler 3G 4G WIFI Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı
| Tek Güç Çıkışı (her bant): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Giriş AC160V-240V / Çıkış DC 5V 15A |
| İsim: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı |
Mobil Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı Sabit 8 Antenler 3G WIFI
| Tek Güç Çıkışı (her bant): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Giriş AC160V-240V /Çıkış DC 5V 15A |
| Boyut: | 360*180*60MM |
8 Antenler Cep Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Dış Mekan Kullanımı Sabit Patlama Korumalı
| Tek Çıkış Gücü: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| Anten Tipi: | çok yönlü |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (220V) |
8 Antenli 3G GPS Bluetooth Tam Bant Kablosuz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Sıkışma aralığı: | 1-30 metre |
Okul için VHF / UHF ile 8 Anten WIFI GPS Sinyal Karıştırıcı EST-808M
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| model numarası: | EST-808M |
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
VHF / UHF GPS Sinyal Jammer 2G 3G Wifi 8 Antenli 34dBm
| Model numarası: | EST-808M1 |
|---|---|
| Sıkışma Frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| sıkışma aralığı: | 1-30 Metre |
9 Bant 16W Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Karıştırıcı / Engelleyici 34dBm, 8 Anten
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
8 Anten UHF / VHF Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, WIFI / 3G Cep Telefonu Sinyal Engelleyici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 25m |
Okul için Kapalı 34dBm 8 Antenler Cep Telefonu Sinyali kesici
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
| model numarası: | EST-808M2 |

