Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 25 meters 8 antenna jammer ] eşleşme 28 Ürünler.
EST-707B Taşınabilir Drone Jammer, Anti Drone Sistemi Bavul GPS L1 / 2.4G / 5.8G 3 Bant
| girişim mesafesi: | ≤1800 m |
|---|---|
| Ağırlık: | 6.25kg |
| Boyut: | 360*270*170 mm |
4G WiFi Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Uzaktan Kumanda EST-601J10
| Güç kaynağı: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Boyut: | 270(U)×240(G)×60(Y) |
| İsim: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
4G WiFi Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Yazılımı Uzaktan Kumanda
| Güç kaynağı: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Boyut: | 270(U)×240(G)×60(Y) |
| Ağırlık: | yaklaşık 2kg |
27 Antenler 2G 3G 4G LTE 5G WIFI Taşınabilir Cep Telefonu Jammer w/GPS VHF UHF FM Radyo Engelleme
| Ürün adı: | Elde Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| İhracat gücü (Po): | ≥27dBm |
| G/Ç empedansı: | 50Ω/N konektör |
AC adaptörlü, cep telefonu karıştırıcılı 4W Yüksek Güçlü Jammer anteni
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
İHA Karşıtı Drone Kutusu GPS Sinyal Karıştırıcısı, 1800 Metrede Yüksek Koruma Aralığı
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| Ürün ağırlığı: | 6.25kg |
| Sıkışma Hedefi: | 1800 metrenin altında uçan İHA |
Okullar ve Ordu için WIFI cep telefonu sinyal engelleyici EST-505C2
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Counter Drone Equipment Taşınabilir İHA Interceptor Anti Sivil Drone Cihazı EST-710B
| girişim mesafesi: | ≤1200 m |
|---|---|
| Ağırlık: | 7.25KG |
| Boyut: | 360*270*170 mm |

