Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ small portable drone jammer ] eşleşme 4 Ürünler.
Küçük taşınabilir 4 Kanallı Drone UAV Jammer, UAV Tehdidini azaltmak için 50-500 metrelik bir engelleme aralığı içermektedir.
| Boyut: | 128x52x291mm antenler dahil değildir |
|---|---|
| Ağırlık: | 2,5 kg |
| Tek Kanal Çıkış Gücü: | 5-10W |
6/8 Bantlar Küçük Taşınabilir Donanma Yeşil Silah Tarzı Anti Drone Sistemi Drone Karşılama için Dahili Pille Özellik
| Maksimum Güç Tüketimi: | 200W (Son Şekline Bağlıdır) |
|---|---|
| Toplam Çıkış Gücü: | 60W (Son Şekline Bağlıdır) |
| Başvuru: | FPV dronları ve diğer anti-drone cihaz/sistem türleri |
Taşınabilir Silah Drone İHA Jammer 900MHz 1.5G 2.4G 5.8G 1000m Engelleme
| Türü: | taşınabilir silah tipi drone İHA engelleyici |
|---|---|
| Anten: | Dahili yüksek kazançlı yönlü antenler (( Kazanç: 10dBi) |
| Sinyalleri engelle: | 900MHz 1575MHz 2400MHz 5800MHz |
1200 Metre Sıkıntı 6 Bant Taşınabilir Süper Yüksek Güçlü Anti Drone UAV Engelleme Sistemi
| Çalışma Frekansı: | 1.2G 1.5G 2.4G 5.2G 5.8G 433 868 915 vb.'de çalışan drone. |
|---|---|
| Tek Kanal Çıkış Gücü: | 10-100W |
| Ekranlama Yarıçapı: | 20-1200m, yerel sinyal gücüne bağlıdır |
1

