Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ rohs wireless communication network ] eşleşme 30 Ürünler.
Sırt Çantası Yüksek Güçlü Jammer Uzaktan Kumanda 8 Kanal 80M Yarıçap Engelleme
| Tip: | sırt çantası yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Kapsam: | 10-80m (yerel sinyal gücüne bağlıdır) |
510mm Anten 960MHz 190W Sırt Çantası Cep Telefonu Jammer 2G 3G 4G
| renk: | Yeşil Ordu |
|---|---|
| Anten: | 6 adet yüksek kazançlı çok yönlü FRP anteni |
| İşlev: | dünya çapında 2G / 3G / 4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağını etkili bir şekilde engelleyin |
Cep telefonu sinyali algılama analizi Batarya ile çalıştırılan konumlandırma için taşınabilir
| Çıktı Gücü: | 2W/bant (5G frekans bandı) |
|---|---|
| Konumlandırma doğruluğu: | 1 metre |
| Adresleme Durumu: | Cep Telefonu Numarası (pasif) |
Özel 11 bantlı 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Sinyal Sakatlayıcı taşınabilir 60W Yüksek Güç
| Türü: | Taşınabilir Yüksek Güçlü Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 0-60m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de belirli alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 11 adet çok yönlü anten |
Askeri Sırt Çantası GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone İHA Jammer Hapishanesi
| Tip: | sırt çantası yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 8 adet çok yönlü anten |
8 Anten UHF / VHF Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, WIFI / 3G Cep Telefonu Sinyal Engelleyici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 25m |
Yüksek Güçlü Kapalı 808M UHF / VHF GPS Sinyal Karıştırıcı 8 Bant
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Sinyal Karıştırıcı Uzaktan Kumanda 25m
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 dahili yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | Opsiyonel olarak GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS/LOJACK/KABL |
Sırt Çantası Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 8 Antenler GSM 3G 4G 5G Çiftlik İçin 10Watt
| Tip: | Sırt Çantası Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | 10 Watt |
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
2G 3G 4G WiFi Sinyali Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer 960MHz 8 Bant
| İsim: | Yüksek Güçlü Karıştırıcı |
|---|---|
| Anten: | 8 adet yüksek kazançlı çok yönlü FRP antenler |
| İşlev: | dünya çapında 2G / 3G / 4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağını etkili bir şekilde engelleyin |

