Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal amplifier ] eşleşme 104 Ürünler.
İç Mekan, Yüksek Kazanç için 2100MHZ Cep Telefonu 3G Sinyal Tekrarlayıcı EST-MINI
| Ürün adı: | 3G Tekrarlayıcılar |
|---|---|
| G/Ç empedansı: | 50Ω/N konektörü |
| Boyut: | 220x180x20mm |
Yüksek Güç ile Kapalı 900MHz Cep Telefonu GSM Sinyal Güçlendirici Tam Dubleks
| Ürün adı: | GSM Sinyal Güçlendirici |
|---|---|
| Frekans aralığı: | Uplink:890—915MHZ Downlink 935-960MHz |
| İhracat gücü (Po): | ≥23dBm |
Araç Üstü GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Uzaktan Kumanda Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı
| Ürün adı: | araç bomba engelleyici |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | +47-50dBm / 50-100W |
| sıkışma aralığı: | Yarıçap: 50-2000 M |
Ev için Tam Çift Yönlü Cep Telefonu Sinyal Tekrarlayıcı / Amplifikatör EST-GSM960
| Ürün adı: | GSM Sinyal Güçlendirici |
|---|---|
| Frekans aralığı: | Uplink:890—915MHZ Downlink 935-960MHz |
| İhracat gücü (Po): | ≥20dBm |
Cep Telefonu İçin Yüksek Kazançlı Kapalı GSM Sinyal Güçlendirici / Tekrarlayıcı EST-GSM990
| Ürün adı: | GSM Sinyal Güçlendirici |
|---|---|
| Frekans aralığı: | Uplink:890—915MHZ Downlink 935-960MHz |
| İhracat gücü (Po): | ≥23dBm |
Kapalı GSM Sinyal Güçlendirici EST-GSM970, Hücresel Cep Telefonu Sinyal Tekrarlayıcı
| Ürün adı: | GSM Sinyal Güçlendirici |
|---|---|
| Frekans aralığı: | Uplink:890—915MHZ Downlink 935-960MHz |
| İhracat gücü (Po): | ≥23dBm |
200m² Kapsama Alanlı Üç Bantlı Cep Telefonu Sinyal Tekrarlayıcı Beyaz Renk
| Ürün adı: | GSM Sinyal Güçlendirici |
|---|---|
| İhracat gücü (Po): | ≥23dBm |
| Geçiş bandı dalgalanması: | ≤3dB |
Yüksek Kazançlı Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici EST-GSM / DCS / 3G Tri - bant
| Ürün adı: | GSM Sinyal Güçlendirici |
|---|---|
| İhracat gücü (Po): | ≥17dBm |
| Geçiş bandı dalgalanması: | ≤3dB |
Cep Telefonu GSM Sinyal Güçlendirici, 10dBm MINI GSM Cep Telefonu Sinyal Tekrarlayıcı
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Yüksek Kazançlı 3G Tekrarlayıcılar EST-3G, Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici / Amplifikatör
| Ürün adı: | 3G Tekrarlayıcılar |
|---|---|
| Frekans aralığı: | Uplink:1930~1990MHz Downlink 2110~2180MHz |
| İhracat gücü (Po): | ≥20dBm |

