Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ blue tooth jammer ] eşleşme 58 Ürünler.
Okullar için Bluetooth Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, 33dBm
| Sıkışma aralığı: | 1-25m(-85dbm) |
|---|---|
| modeli: | EST-808P |
| Sıklık: | 930-960MHz |
Wifi Kablosuz Video Taşınabilir Cep Telefonu Jammer EST-808HD, 2400 - 2500 MHz
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 1 anten |
Wifi Kablosuz Taşınabilir Cep Telefonu Jammer
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 1 anten |
EST-808FII Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 30dBm, Wifi Kablosuz Video Karıştırıcı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
Çok fonksiyonlu 3G 4G Cep Telefonu Jammer EST-808N3, GPS WiFi Lojack Jammer
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
Wimax 3G Uzaktan Kumanda Karıştırıcı, Yönlü Antenli WiFi Sinyal Karıştırıcı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç girişi: | AC110V-240V |
| Güç çıkışı: | 16W |
8 Bantlı Cep Telefonu Sinyali Yüksek Güçlü Jammer 30M Ayarlanabilir Yarıçap
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
Fanlı Taşınabilir Yüksek Güçlü Wi-Fi Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici 30dBm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
Kapalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcıları 8 Bant Ayarlanabilir Uzaktan Kumanda 12W EST-502C8
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 8 bant |
8 Antenler Yüksek Güçlü Karıştırıcı, WIFI Engelleyici yüksek güçlü cep telefonu bozucu
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |

