Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 150w cell phone signal jammer ] eşleşme 12 Ürünler.
3G 4G 5G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Yönlü Sabit Çok Yönlü Antenler Dahili
| Maksimum Çıkış Gücü: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/8A |
| Güç tüketimi: | ≤150W |
4G 5G WiFi Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 12 Anten Ayarlanabilir Yazılım Yönetim Kontrolü
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS Dahil 12 Bant |
4G 5G WIFI Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 22 Bant 150W Yüksek Güç
| sıkışma aralığı: | 1-200㎡ (hala verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 22 çok yönlü anten |
| Boyut: | 380* 220* 85mm |
8 Bant Yarıçap 35m Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı EST-504K8 130W Yüksek Güç DC12V 20A
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 10-35M (ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz, sinyal gücü yerde ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 8 dahili yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI dahil 8 bant |
5G WIFI için Anten Dahili Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Sabit
| Maksimum çıkış gücü: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/8A |
| Güç tüketimi: | ≤150W |
AC 220V 12 Antenler 2W 35m Engelleme 5G Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-35M (ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz, sinyal gücü yerde ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 dahili yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI dahil 12 bant |
Opsiyonel IoT Akıllı Yönetim Yazılımı Kontrolü EST-804F12 12 Bant Cep Telefonu 2G 3G 4G 5G WIFI Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS Dahil 12 Bant |
6 Anten 600W Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer GSM / 3G / WIFI / 4G LTE Sinyal Engelleyici
| Malzeme: | Metal+Elektronik |
|---|---|
| Ekranlama yarıçapı: | 50-500 metre |
| koruyucu sinyal: | cep telefonu sinyali, WIFI, GPS, UHF, VHF veya müşteriye özel |
12 Bant 5g Cep Telefonu Karıştırıcı Wifi Sinyal Karıştırıcıları EST-504K10
| Maksimum güç çıkışı: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/8A |
| Güç tüketimi: | ≤150W |
2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Sinyal Karıştırıcı Uzaktan Kumanda 25m
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 dahili yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | Opsiyonel olarak GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS/LOJACK/KABL |

